Grąžinimo politika

Visi mūsų klientai mums yra labai svarbūs, todėl UAB „Kvapai ir spalvos“ („Įmonė“) sukūrė šią pinigų grąžinimo politiką, kad žinotumėte, kaip tvarkome pinigų grąžinimą už mūsų svetainėje užsakytas ir įsigytas prekes https:/ /www.harmoscosmetics.com/ („Svetainė“).

Sąvokos „Jūs“, „Jūsų“ ir „Jūsų“ reiškia subjektą / asmenį / organizaciją, naudojančią mūsų svetainę. Kai šioje Politikoje minimi „mes“, „mes“ ir „mūsų“, tai reiškia Bendrovę ir jos dukterines įmones arba (ir) susijusias įmones. Sąvoka „prekės“ reiškia bet kokį produktą ar prekę, kurią jūs nusipirkote mūsų svetainėje.
Šią pinigų grąžinimo politiką reglamentuoja mūsų paslaugų teikimo sąlygos.

Kilus bet kokiems klausimams, susijusiems su šia Pinigų grąžinimo politika ar bet kokiais prašymais dėl pinigų grąžinimo ir grąžinimo, susisiekite su mumis el. paštu info@harmoscosmetics.com, telefonu +37064164545 arba kitais toliau nurodytais kontaktais.

Ši grąžinimo politika neriboja jūsų įstatymų nustatytų atsisakymo teisių ar teisių, kurias galite turėti dėl netinkamų, sugadintų ar brokuotų prekių.

Standartinis grąžinimas
Norėdami pradėti grąžinimo ir pinigų grąžinimo procesą, susisiekite su mūsų palaikymo tarnyba telefonu - +37064164545. Palaikymo komanda padės jums atlikti šį procesą ir padėti.

Prašome užpildyti su užsakymu gautą grąžinimo formą ir atsiųsti prekes atgal čia nurodytu adresu.

Prekės grąžinimo atveju mes padengsime grąžinimo siuntimo išlaidas.
Jūs privalote atsakingai pasinaudoti grąžinimo teise ir grąžinti prekę originalioje tvarkingoje pakuotėje, taip pat grąžinti visas sukomplektuotas prekės dalis. Jūs esate atsakingi už visą grąžinamų prekių komplektą. Jeigu prekės nėra komplektuojamos, grąžinamos prekės priimti ir pinigų grąžinti negalėsime.

Kai mūsų darbuotojai gaus ir patikrins Prekes ir Grąžinimo formą, pinigai bus grąžinti tuo pačiu būdu, kuriuo buvo atliktas mokėjimas. Priklausomai nuo jūsų finansų įstaigos, gali užtrukti iki 14 dienų, kol grąžinamos lėšos bus įskaitytos naudojant pradinį mokėjimo metodą. Visais atvejais turime teisę sustabdyti pinigų grąžinimą, kol prekė bus grąžinta ir patikrinta.

Jei nesilaikysite mūsų grąžinimo politikoje nustatytų terminų, mes negalėsime grąžinti pinigų.

Prekės su defektais
Tam tikrais atvejais, pvz., sugedusios, sugadintos ar netinkamos prekės, jūsų gali tekti pateikti problemos įrodymus, pvz., nuotrauką ar vaizdo įrašą, arba grąžinti prekę, kad būtų grąžinti pinigai.

Per 14 dienų nuo pirkimo turite susisiekti su mūsų įmone info@harmoscosmetics.com ir pateikti išsamią informaciją, pvz.:
- Pirkimo irodymas
- Užsakymo numeris
– Informacija apie prekės trūkumą, gedimą ar trūkstamą dalį
– Defekto įrodymas (pvz., prekės nuotrauka ar vaizdo įrašas, defektinės vietos nuotrauka (jei galima nufotografuoti), pakuotės nuotrauka, kita).

Pateikdami skundą turite nurodyti, kaip norite, kad pretenzija būtų išspręsta:
– Pakeisti nekokybiškas prekes kokybiškomis prekėmis
– Papildyti nepilnas prekes trūkstamais komponentais
– Grąžinti sumokėtus pinigus

Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje (su instrukcija ir/ar garantiniu talonu, jei buvo pristatytos kartu su preke) adresu – Adresas: Rastinėnų g. 27, Vilnius, Lietuva.

Jeigu reikia daugiau informacijos, skambinkite – +37064164545

Užsakymo atšaukimas
Užsakymą galite atšaukti bet kuriuo metu prieš išsiuntimą. Tiesiog paskambinkite mums į mūsų pagalbos centrą +37064164545 arba parašykite mums el. laišką info@harmoscosmetics.com ir mes atšauksime Jūsų užsakymą bei grąžinsime pinigus per 14 dienų.